Od setu k setu a fyzike

V kúpeľni nejde len o hygienu. Kúpeľňa ako miesto oddychu a regenerácie, miesto zážitkov, kultúrny priestor. Miesto inšpirácie a objavov. Spýtajte sa Archimeda.

„Aáááh,“ skríkne fanúšikovský dav, bičovaný emóciami. Zase nepremenený mečbal…  „Do ri…“, sklamanie dalo by sa krájať u druhej skupiny nadšencov, lebo vyhrávajúci práve mečbal premenil. Päťsetová dráma končí, emócie opadajú. Ak aj nepatríte do elitných tenisových či volejbalových výšin a hráte len tak pre radosť, viete, čo nasleduje po poctivo odohraných setoch. Poctivý pot, ktorého sa treba zbaviť, inak budete cítiť poctivým amoniakom. Smer kúpeľňa !

Očisťujeme nielen telo

Vybavenie do kúpeľne a kúpeľňa vôbec si vyžaduje náležitú pozornosť. Homo Sapiens má výhodu odkladacej „kože“. V Adamovom a Evinom rúchu sa však cítime zraniteľní, preto prostredie, kde sa takto pohybujeme, má byť čo najprívetivejšie. Jemné, čisté, teplé, žiadne ostré hrany a rohy. Ide aj o očistu duchovnú. S vodou potom odchádzajú aj zlé myšlienky a starosti. V kúpeli, za pomoci bylín a olejov môžeme relaxovať a regenerovať telo i dušu. Kvalitné vybavenie v kúpeľni nám poskytne bezpečný a zároveň atraktívny priestor na nezabudnuteľné partnerské chvíle alebo radostné zážitky pri kúpaní detí.

Kultúra osobnej hygieny

Hovorí sa, že na zarábanie peňazí treba široké lakte, ale na ich míňanie je potrebná kultúra. Je to tak. Kto pochybuje, nech sa obzrie za podnikateľským barokom…  Kultúra našťastie už prenikla aj do sféry starostlivosti o osobnú hygienu.   Presvedčí nás o tom ponuka elegantných sprchových setov a iného vybavenia do kúpeľní. Stačí si otvoriť stránky príslušných predajcov. Či dávate prednosť sprche alebo vani, či máte malú bytovkovú alebo veľkú kúpeľnu v rodinnom dome, rozpočet menší či väčší, svoju kultúru osobnej hygieny a bývania môžete naplno prejaviť. A bez obáv sa venovať tenisu alebo akýmkoľvek iným, „bezsetovým“  športom.  Sprchový set  vaše telo i ducha spoľahlivo očistí. A možno objavíte aj zásadný fyzikálny zákon ako Archimedes. Len pozor, aby ste sa pri tom nevytopili…

Redakcia

Redakcia

Redakcia mužského magazínu TOPMUŽ.SK pripravuje atraktívne články pre moderných mužov. Pokiaľ by ste mali záujem do magazínu prispieť svojim článkom, kontaktujte redakciu. Kontaktný formulár môžete využiť aj v prípade záujmu o inzerciu v našom magazíne.