Moderné obývacie steny za férové ceny

Zariaďujete obývačku a premýšľate nad tým, aký nábytok do nej zvoliť? Obývacie steny sú vhodnou možnosťou, ktorú oceníte nie len z praktického ale aj cenového hľadiska.

Obývačkové zostavy patria medzi obľúbený sektorový nábytok. Vynikajú nie len veľkým úložným priestorom, ale aj dizajnom, ktorý v obývačke vytvorí príjemnú atmosféru. Pokiaľ teda hľadáte vhodný nábytok do vašej obývačky, skúste popremýšľať o obývačkovej zostave.

Obývacie steny sú odjakživa súčasťou väčšiny domácností. Zahŕňali všetko to, čo obývačka potrebovala – TV stolík, vitríny, skrinky, police. Dnes na trhu nájdete moderné obývacie steny, ktoré sa ľahko ladia do rôznych interiérov. Medzi ich výhody patrí veľký úložný priestor, príjemný vzhľad a dostupná cena. Zostavy sú cenovo výhodnejšie ako samostatná nábytok. Okrem toho si ich v niektorých prípadoch môžete vyskladať sami.

Veľký úložný priestor

Obývacie steny sú doplnkom, ktorý miestnosti dodá usporiadanosť a ucelenosť. Obsahujú všetko to čo sektorový nábytok avšak s jednou zmenou – sú vyrobené v jednom dizajne. Väčšina obývacích stien disponuje vitrínou, závesnou policou, TV stolíkom, skrinkou a policami. Sú prispôsobené pre televízne príslušenstvo, poháre, dekorácie, knihy a ďalšie doplnky.

Ak ste nároční na dizajn, je to v poriadku. Obývacie steny vynikajú moderným dizajnom, ktorý sa bude hodiť do štýlu každej obývačky. Ideálna obývacia stena musí byť praktická, priestranná a ľahko udržiavateľná. Ak začnete vyberať obývaciu stenu, zamerajte sa na veľkosť obývačky, ktorá bude zohrávať veľkú úlohu.

Veľká obývačka si môže dovoliť priestrannú obývaciu stenu s viacerými policami a skrinkami. Do menšej obývačky zvoľte menšiu obývaciu stenu, ktorá v priestore nezaberie veľa miesta. Aký štýl steny zvoliť? Moderné obývacie steny sa skladajú z niekoľkých políc, stolíka prípadne komody. Sú vhodné aj do menších bytov, kde nezaberú veľa miesta. Moderné obývacie zostavy nájdete v rôznych farbách, najčastejšie v bielej, čiernej a klasickej hnedej.

Biela farba dokáže interiér rozjasniť a zosvetliť, zatiaľ čo čierna dodá interiéru eleganciu a celý priestor zjednotí. Obývaciu stenu voľte podľa farby podlahy. Ak máte doma svetlú podlahu kontrastne k nej môžete pridať tmavú obývačkovú stenu.

Obývacia stena je moderná, vzdušná, ľahko sa kombinuje s detailmi v obývačke, no najmä je cenovo dostupná. Ak sa preto rozhodnete pre tento nábytok, vedzte že budete s jeho kúpou spokojní.

Redakcia

Redakcia

Redakcia mužského magazínu TOPMUŽ.SK pripravuje atraktívne články pre moderných mužov. Pokiaľ by ste mali záujem do magazínu prispieť svojim článkom, kontaktujte redakciu. Kontaktný formulár môžete využiť aj v prípade záujmu o inzerciu v našom magazíne.